Juhend kodu müüjaid

Juhend kodu sellersThere on palju asju, et võtta arvesse müümisel koju. Kõigepealt on vaja meeles pidada, et turul on ajendatud hinnaga.

Kodu ostjaid leida häid tehinguid, kuid müüjad võivad saada kõrget tootlust müüki oma vara, kui neil on tugev omakapitali positsioonile hoopis peaks neil olema võimalus müüa oma kinnisvara väga konkurentsivõimelise hinnaga. Avaleht ostjad on väga keskendunud hinnale, mistõttu kodus müüjad, kes peavad müüma oma vara, võivad olla kohustatud seda müüa madala hinnaga. Müüjad, kes on madal omakapitali positsioonile võib ühendust oma Mortgage Company ja proovige teha lühikese müük.

Need, kes müüvad oma kodu, sest nad vajavad rohkem ruumi võib kaaluda investeerimist remodelleerumist oma olemasolevate kodus mitte müüa kolida teise kodus.

Müük kodus ei ole lihtne ülesanne. Ostjale võib taganeda müük ka pärast tehtud pakkumine.

Wise müüjate ja nende kinnisvaravahendajad peab alati meelde tuletama ostja hüvitiste ja kvaliteedi tunnused kodu pakub, et vältida "ostja kahetsus", mis on üsna tavaline kodu ostjatele. Nad tuleks rõhutada väärtus vara müügiks ning eelistega, boasts, nagu selle asukoht ja mugavused olemas neibourhood. Märkimisväärne raha hoius on ka tõhus viis anda pühendumust ostja müük.

Müüjad ja nende esindajad peaksid tegema kaitsta vara hinnast. Nad peaksid tegema koostööd hindaja loomisel väärtus kodus müügiks. Nad peaksid tähelepanu andmed, mis kinnitavad vara väärtus.

Et tihedas tehingu edukaks, on vaja kirjutada tingimused ja ettenägematud hoolikalt sealhulgas konkreetsete lõpetamise tähtaega.

Enne turustamist vara müügiks, siis on soovitav müüjate jaoks on eelinspekteerimise et lahendada probleeme ilmnenud kontrolli enne aruande esitamine ostjale.

Igatahes, kõige tähtsam on eelnevalt otsustada ajakava suhtlemine kõigi osapoolte tehingus, et hoida kõiki keskendunud tehing ja saada edukas müük.

Back Arhiiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB