Lihavõtted 2010: odava omadused rent Euroopas

Odavlennuettevõtjatele lendude ja eripakkumised Julgustavad puhkajad minna välismaale lihavõtted.

Prantsusmaa, Hispaania, Ühendkuningriik ja Itaalia samuti mitmetes Euroopa linnades nagu Amsterdam, Berliin, Barcelona, Praha ja Budapest on eelistatuimad sihtkohad.

Peale hotelle, reisijad leiavad laia mugava maja rent. Hinnad korteri kahele inimesele Pariisis algavad 50 € per öö, kusjuures hind villa seitse külalistele erasektori bassein on 85 eurot ööpäevas. Turistid võivad samuti valida keskkonnasõbralikuma kodu - Prantsusmaa, Inglismaa, Hispaania, Portugal, Iirimaa ja Itaalia -, mille omanikud on pannud austades keskkonda, toetada kohalikku kogukonda ja edendada tüüptoodete. Üks võimalik laenutada väikese korteri kahele inimesele ette 270-380/week aastal Hampshire või kahene tuba 50 eurot / öö ökoloogiline "Posada" Astuurias (Hispaania).

Itaalias on suurepäraseid allahindlusi puhkajad, kes broneerivad viibimise kodus üürimine enne märtsi lõppu. Trentino Alto Adige on juhtiv sihtkoht ülestõusmispühade puhkuse. Bedsit kesklinnas Corvara - lähedal suusatõstukid suusakuurortides - maksab 50 eurot ööpäevas, samas hind kahe-toaline korter "baita" - Alpi varjupaika - võib maksta 140 € ja hinna vähe keskkonda -frinedly chalet kuus külalised on 35 eurot / inimene.

Toscana on teine ideaalne puhkepiirkonnas ja pakub laia valikut omadused rent: Kivi korterit terrass esimesel korrusel, talud basseiniga, 18. sajandi jahindus villasid ümbritseb igihaljas tammed ja cypresses.

Toscana üks kõige soovitud pärast investeeringu sihtkohad Itaalias, tänu ilu jooksva maal ning selle kultuurilist rikkust. Overseas investorid on huvitatud ostmisest maaelu omadusi, et muuta need puhkemajad. Toscana pakub lõõgastavat atmosfääri, et puhkajad, weekenders ja ühepäevaste trippers. See hosts lummav ja linnad, et kiidelda silmapaistva kunsti-ja kultuuripärandi. On võluv lõhnaga viinamarjaistandused ja õrn jooksva maal, samuti põnev koobalt mere piirkonnas. Kuus alade - näiteks vanalinnas Firenze ja Siena on kantud nimekirja UNESCO maailmapärandi Sites UNESCO poolt. Semplicemente Vacanze pakub suurepäraseid puhkuse rentimine võimalusi Toscana.

Apuulia muutunud ka armastatud puhke-ja kinnisvarainvesteeringute sihtkohta. Overseas ostjad valides Apuulia ja Salento osta teine kodu, et kasutada seda oma suvekoduks, teha buy-to-lase investeeringuid regiooni või muuta seda majutusettevõtte poole.

Apuulias ja Salento on võimalik rentida maa-kivi omadusi, ajaloo elukohad, renoveeritud 18. sajandi "Trulli" ümbritsevad oliivisalud ja uskumatu ilu, ilusad majad on värvikas maal ja villasid vaatega hämmastav kristallselge meri.

Ischia ja Türreeni meri, Porto Rotondo Sardiinias, Assisi ja Spoleto on rahulik piirkond Umbria - roheline südames Itaalia - on atraktiivsed kohad veeta lihavõtted ja suvepuhkuse või lihtsalt nädalavahetusel.

Samuti on võimalik viibida välismaal - mitte ainult Lihavõtted - täiesti tasuta liituda võrgustikuga, mis edendab vahetada kinnistuid puhkuse.

Last but not least, on võimalik valida väga omapärane majutuse liiki. Prantsusmaal - Provence - on võimalik viibida tüüpiline mongoli "yurta" 25 eurot / öö või kuubikukujulisse koju läbipaistev ülemmäära 90 € / öö kahele inimesele.

Back Arhiiv

  • Feed RSS
  • Twitter
  • Facebook
  • LinkedIn
  1. Valikud

    Realigro veebisaiti optimaalseimaks kasutamiseks vali keel, valuuta ja pindala ruutmeetrites.

    Määra kohe Ära näita uuesti
BB